
Фільтр повітряний VW Touareg (03-12), Audi Q7 (07-) (11290208501) VIKA
363 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00027741
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний VW Touareg (03-12), Audi Q7 (07-) (11290208501) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11290208501 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Q7, Touareg, Cayenne |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 186 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴
