
Фільтр повітряний Skoda Fabia (15-), Octavia (13-), VW Golf (12-14), Jetta (11-)15, Passat (15-), Polo (13-15) (11291254601) VIKA
311 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00029381
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Skoda Fabia (15-), Octavia (13-), VW Golf (12-14), Jetta (11-)15, Passat (15-), Polo (13-15) (11291254601) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11291254601 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 269 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Formentor, Yeti, Ibiza, A1, Q3, Golf, Caddy, Beetle, Passat, A3, Leon, Tiguan, Touran, Superb, Scirocco, Octavia, Toledo, Fabia, Rapid, Polo, Jetta, Alhambra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 191 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311 ₴
