
Сайлентблок переднього нижнього переднього важеля внутрішній VW Passat (97-05), Audi A4 (95-08), A6 (98-05), A8 (94-03)
231 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00018490
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього нижнього переднього важеля внутрішній VW Passat (97-05), Audi A4 (95-08), A6 (98-05), A8 (94-03) (44070011101) VIKA
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 44070011101 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda, Audi |
| Сумісність з моделлю | Passat, A6, A8, Superb, A4 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴
