
Колодки гальмівні передні без датчика зносу Skoda Superb (02-08), VW Passat (97-05), Audi A4 (03-06) (66980008901) vika
1 103 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00054077
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні без датчика зносу Skoda Superb (02-08), VW Passat (97-05), Audi A4 (03-06) (66980008901) vika
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66980008901 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 74.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Audi |
| Сумісність з моделлю | Superb, Passat, A6, A4 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 20.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Ширина | 156.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 103 ₴
