
Колодки гальмівні передні з датчиком зносу Skoda Fabia (99-14), Octavia (96-10), VW Golf (97-05) (66980010301) vika
892 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00053737
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні з датчиком зносу Skoda Fabia (99-14), Octavia (96-10), VW Golf (97-05) (66980010301) vika
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66980010301 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 54.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Caddy, Polo, Beetle, Golf, Jetta, Yeti, Bora, Toledo, Roomster, Leon, Fabia, A3, New Beetle, A2, Altea |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 18.3 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892 ₴
