
Колодки гальмівні передні Skoda Fabia (00-10), Octavia (97-11), VW Golf (98-01), Seat Ibiza (06-10), Leon (00-06), Toledo (99-04)
783 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00020117
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Skoda Fabia (00-10), Octavia (97-11), VW Golf (98-01), Seat Ibiza (06-10), Leon (00-06), Toledo (99-04) (66980008701) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66980008701 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 51.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 49 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Scirocco, Caddy, Polo, Golf, Jetta, Cordoba, Toledo, Ibiza, Passat, Fabia, Octavia |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 19.7 мм |
| Ширина | 137.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783 ₴
