
Колодки гальмівні передні з датчиком зносу Skoda Fabia (00-10), VW Polo (02-10), Seat Ibiza (02-05) (66980009301) VIKA
875 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00019201
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні з датчиком зносу Skoda Fabia (00-10), VW Polo (02-10), Seat Ibiza (02-05) (66980009301) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66980009301 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 62.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Polo, Roomster, Ibiza, Fabia |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина | 131.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴
