
Колодки гальмівні передні VW GO97-99, Polo (97-02), VE97-98, Seat Cordoba (97-02), 00-02, Ibiza (97-02), Toledo (97-99)
772 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00019193
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні VW GO97-99, Polo (97-02), VE97-98, Seat Cordoba (97-02), 00-02, Ibiza (97-02), Toledo (97-99) (66980004701) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66980004701 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 51.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Golf, Polo, Cordoba, Toledo, Ibiza |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 141.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772 ₴
