
Колодки гальмівні задні Skoda Fabia (07-10, 11-), Octavia (04-13), Rapid (14-), VW Golf (04-13), Polo (02-), Audi A3 (04-13)
666 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00020144
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні Skoda Fabia (07-10, 11-), Octavia (04-13), Rapid (14-), VW Golf (04-13), Polo (02-), Audi A3 (04-13) (66981404901) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66981404901 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 52.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Lancia, Citroen, Volkswagen, Skoda, Fiat, Seat, Renault, Audi, Ford |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Ulysse, TT, New Beetle, A8, Octavia, Bora, Roomster, 308, 307, Leon, A3, Altea, A2, Fluence, Toledo, Ibiza, Cordoba, Caddy, C3, Golf, Yeti, A1, Superb, 207, Corrado, Scirocco, Eos, Polo, C4, Jetta, A6, Fabia, A4, DS3, Galaxy, Passat, Rapid |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 666 ₴


