
Фільтр повітряний Skoda Octavia (04-08), VW 08, Golf (04-09), Jetta (06-08), Passat (06-), Audi A3 (04-08) (11290197101) VIKA
286 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00030523
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Skoda Octavia (04-08), VW 08, Golf (04-09), Jetta (06-08), Passat (06-), Audi A3 (04-08) (11290197101) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11290197101 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, Golf, A3, Eos, Jetta, Octavia, Bora, Touran |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴
