
Колодки гальмівні передні з датчиком зносу Audi A6 (04-11) (66981056301) vika
1 153 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00053744
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні з датчиком зносу Audi A6 (04-11) (66981056301) vika
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66981056301 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 73 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 19.7 мм |
| Ширина | 155.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 153 ₴
