
Колодки гальмівні передні з датчиком зносу Skoda Octavia (01-11), VW Golf (96-03), Polo (05-10), Seat Ibiza (06-10), Leon (00-06)
1 037 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00020118
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні з датчиком зносу Skoda Octavia (01-11), VW Golf (96-03), Polo (05-10), Seat Ibiza (06-10), Leon (00-06) (66980008801) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66980008801 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 74.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | TT, Octavia, Polo, Golf, Bora, Leon, A3, New Beetle, Toledo, Ibiza |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 19.5 мм |
| Ширина | 156.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴
