
Колодки гальмівні передні VW Golf (89-02), Jetta (89-92), Pasat (85-93), Polo (95-02), Seat Ibiza (93-02), Toledo (92-99)
886 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00019194
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні VW Golf (89-02), Jetta (89-92), Pasat (85-93), Polo (95-02), Seat Ibiza (93-02), Toledo (92-99) (66980004801) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66980004801 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 69.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Scirocco, Cordoba, Caddy, Lupo, Polo, Golf, Jetta, Corrado, Toledo, Ibiza, Passat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 15.8 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 886 ₴
