
Колодки гальмівні передні VW Passat (01-05) (66981107201) VIKA
949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00020143
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні VW Passat (01-05) (66981107201) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66981107201 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 73.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz, BMW, Audi |
| Сумісність з моделлю | TT, 7-Series, Passat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 20.5 мм |
| Ширина | 194.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴
