
Колодки гальмівні задні VW Tiguan (08-11) (66981101001) VIKA
688 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00019208
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні VW Tiguan (08-11) (66981101001) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66981101001 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 56 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Q3, Sharan, Tiguan, A6, Alhambra, Passat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 105.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688 ₴
