
Колодки гальмівні задні Audi A8 (99-03) (66981100501) VIKA
633 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00020123
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні Audi A8 (99-03) (66981100501) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66981100501 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 52.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Lancia, Citroen, Volkswagen, Skoda, Fiat, Seat, Renault, Audi, Ford |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Ulysse, TT, New Beetle, A8, Octavia, Bora, Roomster, 308, 307, Leon, A3, Altea, A2, Fluence, Toledo, Ibiza, Cordoba, Caddy, C3, Golf, Yeti, A1, Superb, 207, Corrado, Scirocco, Eos, Polo, C4, Jetta, A6, Fabia, A4, DS3, Galaxy, Passat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 17.2 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 633 ₴
