
Фільтр повітряний Skoda Octavia (01-), VW Golf (96-03), Audi A3 (97-03), TT (03-06), Seat Leon (00-06), Toledo (99-04)
230 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00026765
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Skoda Octavia (01-), VW Golf (96-03), Audi A3 (97-03), TT (03-06), Seat Leon (00-06), Toledo (99-04) (11290204701) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11290204701 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 364 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
