
Колодки гальмівні передні Skoda Fabia (00-10), VW Polo (95-10) (66980009001) VIKA
725 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00030947
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні передні Skoda Fabia (00-10), VW Polo (95-10) (66980009001) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66980009001 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 16.1 мм |
| Ширина | 141.8 мм |
| Висота | 51.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 0 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Polo, Lupo, Fabia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴
