
Колодки гальмівні передні з датчиком зносу Skoda Octavia (13-), VW Golf (13-)14, Audi A3 (13-)15, Seat Leon (13-16) (66981408601)
870 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00019221
+380 (50) 739-43-69
- +380 (98) 739-43-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні передні з датчиком зносу Skoda Octavia (13-), VW Golf (13-)14, Audi A3 (13-)15, Seat Leon (13-16) (66981408601) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66981408601 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 20.4 мм |
| Ширина | 160.2 мм |
| Висота | 64.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Formentor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴
