Колодки гальмівні передні з датчиком Audi A8 (04-10) (66981105601) VIKA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66981105601 |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота | 72.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 0 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Призначення | Передні колеса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний срок | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 834 ₴

